Affetme Çalışması Ne işe Yarar?

👥”İnsanları affedemiyorum, kimseye hakkımı helal etmek istemiyorum. Çünkü bana çok zarar verdiler, beni çok üzdüler”, diyen bir çok insan var günümüzde.

🌿 Çokça hassas yapıda olan insanlar haksızlığa uğradıkları zaman şaşırıp kalır ve ne yazık ki içlerine döner. Haksızlık yapan kişi ise etrafta mutlu mutlu enerjisi yüksek bir şekilde etafta dolanır.

Peki nasıl oluyor da ben bu kadar üzgünken beni üzenler bu durumdalar?

✳️Çünkü değerli insan sen enerjini o haksızlık yapan kişiye kaptırıyorsun eminim ki başka kaptıranlar da oluyordur.

✳️Siz belki haftalar ya da aylarca acı çekerken o sizden beslenir. Sizinle olan enerji bağı aktif durumdadır.

🌱Affetme çalışması böyle durumlarda devreye girer. Kişilerin yaptıklarını unutmadan, sınır çizmenize fayda sağlar ve enerjinize kavuşmuş olursunuz. Ne yazık ki gözle görülmeyen bağlarla bağlı olduğumuz için birbirimize böyle durumlar yaşayabiliyoruz.

✳️Sizin canınızı yakan kişi, artık sizin nesne durumundan özne durumuna geçtiğinizi hissetmelidir enerjisel anlamda.

☀️Şöyle ki artık üzülüp üzülmeme kararı sizindir. Dilerseniz “o beni üzdü” demeyi seçebilir ya da ben üzüldüm demeyi de seçebilirsiniz. Bir başkasının, sizin hayatınızda duygularınızda bu kadar büyük otoritesi olup olmadığını değiştirmeniz mümkündür.

Affetme çalışması nasıl yapılır?

🌱”Bana yaşattığın iyi ya da kötü her ne varsa teşekkür ederim. Çünkü bir sonraki versiyonumla tanışmam için bir fırsat oluşmuş oldu. “

🌱”Bir dahakine daha dikkatli olacağım enerjimin bana kalması için. Canım yandı ama artık buna bir son vermeyi seçiyorum. Seni affediyorum ve aramızdaki tüm enerji bağını kesiyorum.”

🎆Enerji kesme işleminde imgelemeden yararlanmanız daha etkili olacaktır. Örneğin aranızda bir ipin olduğunu ve kordon gibi sizi birbirinize bağladığını hayal ediniz. Ardından bir makas yardımı ile o kordonu kesiniz.

✳️Affetmek eskisi gibi olacağınız anlamına gelmez. Sizi inciten insana iyilik yaptığınızı düşünebilirsiniz. Ancak durum sizin lehinize işleyecektir. Aslında kendinize iyilik etmiş oluyorsunuz.

☘️Enerjinizin yüksek, yüzünüzün tebessümler ile kaplanması dileği ile 🙂

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir