Ruh Eşini Hayatına Çekmenin Formülü

Ne güzeldir anlaşılmak ne güzeldir anlamak. Siz hiç konuşmadan anlaşıldığınızı hissettiniz mı? Sessizlikte huzur buldunuz mu öylece sadece ruh eşinizin verdiği enerji ile mutlu oldunuz mu? Düşünsenize ruh eşiniz şuan hayatınıza gelmiş sizi anlıyor, empati yapıyor, size tebessüm ediyor. İyi günde de her zaman da size destek oluyor? Bunun için neler mümkün?

Peki ne yapmalı da hayallerimizdeki olay ve durumları anda yaşayalım?

Şimdi altın değerinde olan şahane tekniğe geçelim. Bütüne hayrı olsun, katkı ve huzur olarak size dönsün.

Hazırsanız başlayalım.

Hayatınıza çekmek istediğiniz ruh eşiniz kaç yaşında? Boyu kaç? Ses tonu nasıl? Giyim tarzı nasıl? Gözleri hangi renk? Nasıl bir karakteri var? Ruh eşiniz size neler vaad ediyor? Sevgi mi istiyorsunuz? Size güzel sözler söylemesini mi istiyorsunuz ve ya birlikte hangi etkinlikleri yapıyorsunuz? Güler yüzlü mü? Sert mizaçlı mı? Nasıl bir evde yaşıyorsunuz? bunlara ek olarak siz nasıl istiyorsanız lütfen kendi isteğiniz doğrultusunda tüm özellikleri büyük bir heyecanla yazınız.

Kolay ve etkili bir yöntem kendinizi iyi hissetiğiniz anda da bunları yapabilirsiniz.
en önemli kriter mutlaka yazmaktır. Bir de resim olarak çizmenizi de tavsiye ederim çünkü bilinçaltımız görsel öğeleri daha hızlı hatırlar ve kabul eder. Özellikle kırmzı renk ve kutucuk içerisinde yazılan bir metin beynimize görsel imajı verecektir.

Ruh eşinizin nasıl olacağını bir deftere ve ya kağıda yazınız. Bu kağıdı hep saklayın. Kağıda yazdıklarınızı ara sıra sesli okuyun ta ki bilinçaltınız alıp kabul edene kadar. Dilerseniz telefonunuza kaydederek de geceleri ve ya günün sakin kalabildiğiniz herhangi bir diliminde de dinleyebilirsiniz.

Normal koşullarda en az 21 gün ile 3 ay tekrar etmemiz söylenir ancak bu durum bazı bireylerde çok kolay gerçekleşiyor. Kendinizi siz tanıdığınız için bu zaman dilimini sizin kalbiniz onaylıyor mu onaylamıyor mu anlarsınız. Çok önemli bir konu var bunu bilmenizde fayda görüyorum çünkü bilinçaltı seviyede sebebini anlamadığınız şekilde ruh eşini aslında istemiyor da olacağınızdan bazılarınızda sizin inancınıza göre gerçekleşmeme durumu gözlenebilir.

Ancak kayıtlarınızı biraz irdelerseniz ve ruh eşimin hayatıma geldiği zaman ne olacağını zannediyorum diye kendinize ara ara sorup normal işlerinize dönebilirsiniz.

Şimdi anlatıyor olacağım enerji konularını bilen bireyler ne demek istediğimi anlayacaktır. Henüz bu konu ile yeni tanışanlar da gayet net şekilde bu konuları anlayacaktır diye düşünüyorum. Çünkü anlatacağım olaylar zaten hayatımızın bir parçasıdır.

Ruh eşinizi hayatınıza kısa sürede nasıl çekersiniz? Saf bir enerjide olmak gerekiyor bunun anlamı hiç bir etiket hiç bir olumsuz düşünce ile olmamak demek. Sadece olacağına inanmak ve sipariş oluşturmak gerekiyor. Önce ruh eşinizin nasıl olmasını istiyorsanız onun gibi bir enerji yaymanız gerekiyor. Bunun sebebi frekanslarımızın eşitlenmediği kişilerle kolayca buluşmamız mümkün olmuyor. Biz neysek onu çekiyoruz adeta bir mıknatıs gibi.

İnanmadan olmaz siz neye inanıyorsanız o sizin gerçekliğinizdir. Eğer insanlara güven olmaz diyorsanız evet güvenilmeyecek insanlarla karşılaşmanız çok yüksek bir ihtimaldir. O halde bir de bu şekilde deneyin sorgusuz sualsiz. ”Nasıl olacak?” ve ”imkansız” sözcüklerini bir defa da askıya alın. Siz bunlara layık değil misiniz? Sizin diğer insanlardan eksik yanınız yok sadece dönüşmeye niyet ederek bir adım atın ve farkı görün.

Bu bir hakediş bir umuttur, kalpten gelen bir duadır. Temiz ve saf düşüncelerimizin bir sonucudur.

Mutluluk sizinle olsun, huzur ve sağlıkla kalın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir