Aurası Yüksek İnsanların Özellikleri

“Aura,” genellikle bir kişinin veya nesnenin etrafında hissedilen veya algılanan enerji veatmosfer anlamına gelir. Bazılarına göre,aura dediğimiz şey, duyguları, ruh hali veya genel enerjisi hakkında ipuçları veren bir tür enerji alanıdır.

İnsan vücudunu da sarmalamış bir şekilde bulunan ve kendisine özgü bir rengi olan elektromanyetik alana aura adı verilmektedir. Aura yaklaşık olarak vücudumuzun 24 cm dışa doğru uzağındadır. Auranın güçlü ve güçsüz olması bazı durumları tetikler. Ayrıca vücut için kalkan görevi görür.

Farkettiniz mi bazı insanlar diğer insanlardan farklı olarak daha fazla dikkat çeker. İşleri hep yolunda giden, çevresinde enerjisi ile insanları kendisine çeken bazı bireylere denk gelmişsinizdir. Onlar ne yapıyor da herkes onların yanındayken çok daha huzurlu oluyor? O insanla sürekli görüşmek isteniyor? Nedir bunun sırrı?

Elbette o bireylerin auraları yüksektir. O insanlar çevrelerine pozitif enerji saçar ve dikkatleri üzerlerinde tutmayı başarır.

Şimdi aurası yüksek olan bireylerin kişilik özelliklerinden bahsediyor olacağım.

 1. Etraflarında olup biten durumdan haberdardırlar.
 2. Anda yaşarlar ve pozitif bir yayın yaparlar.
 3. Bir mağaza ve ya mekana gittikten sonra oraya çok daha fazla insan gelir.
 4. İlk başta soğuk gibi görünebilirler ancak bu durum kendilerini koruma güdülerinden kaynaklanmaktadır.
 5. insanların enerjilerini hissederler.
 6. Karmalarını hızla yaşarlar. Onlara zarar veren insanlar da anında zarara uğrar.
  Hisleri kuvvetlidir ve espri yapacakları yeri iyi bilirler.
 7. Kediler onları sever.
 8. Çocuklar o bireylere güvenir ve onların yanındayken huzurludur.
 9. Gerçek anlamda tebessüm ederler, samimidirler.
 10. Saf sevgide kalmayı seçen kendileri ile barışık bireylerdir.

Bizim gözle görmediğimiz bağlar vardır. Hepimiz bunları derinlerde bir yerde hisseder ancak anlamlandıramayabiliriz. Ancak aurası yüksek insanlar bunların farkındadır. Bunu sebebi kimseyle olumsuz bir düşünceye kapılmamaya dikkat etmeleridir. Kendi hallerinde de mutlu olmayı başarabilmeleridir. Hepimiz bunu başarabiliriz. Başarısız olma sebebi geçmişe takılmak affedememek ve ya gelecek kaygısı taşıyarak andan uzaklaşmaktır. Gelin anda kalmaya niyet edelim. Akışa teslim olup, işlerimizi yaradana havale edelim. Elimizden geleni yapıp tevekkül edelim.

Enerjiniz yüksek, sevenleriniz bol olsun.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir