Telepati Nedir? Nasıl Çalışır?

Telepati, beş duyu organımız dışında gelişen sezgisel olarak hissedilen olayların tümüdür. Ruhsal olarak kişilerin birbirleri ile kurdukları gözle görülmeyen bağlardır.

Örneğin uzakta olan bir tanıdığınız hiç olmadık bir anda aklınıza gelir ve gün içerisinde ondan haber alırsınız. Ya yolda karşılaşırsınız, ya telefon ile size ulaşır ya da size bir şekilde haberi gelir.

Bulunduğunuz yerde otururken sizi kem gözlerle izleyen birinin size baktığını bilmeden sezgisel olarak o kişinin olduğu yere bakar durumda görebilirsiniz kendinizi.

Telepatinin ileri boyutları da vardır örneğin haberleşmek istediğiniz kişi ile ruhsal olarak iletişime geçmek gibi…

Bununla birlikte canınız kahve çekmiştir ya da başka bir şey ve bunu karşı taraftan biri size şöyle diyebilir”Kahve içer misiniz”?

Hislerimiz enerjisel anlamda çok güçlüdür bunu başkalarını incitmeden yapmak çok kıymetlidir. Bu konuda çeşitli eğitimler de bulunmaktadır.

Enerjisel anlamda bir insanın hakkına girmemek adına gereksiz yere bu düşünceleri kullanmanın sakıncalı olduğunu söyleyebiliriz.

Örneğin sevdiğimiz bir dostumuza ya da yakınımıza içimizden gelen saf duyguları enerjisel olarak iletmemiz mümkündür. Burada önemli olan saf bir niyet dostane bir istektir.

Gönül bağımızın dostane olduğu nice güzel günlere…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir