İnsanları Değiştirebilir miyiz?

🌿Yıllarca insanları değiştirebileceğini düşünen o kadar yorgun insan tanıdık ki. Ne yazık ki bu süreçte baştan ya o kişinin karakterini kabul etmemiz gerekiyor ya da değiştiremeyeceğimizi kabul edip durumu daha da yorucu halden kurtarmamız…

🌸Siz değişen insanları muhakkak görmüşsünüzdür. Peki bu değişim nasıl gerçekleşmiştir sizce? Kişi kendisi mi değişmeyi istemiştir yoksa değiştirilmiş midir?

🌸Değerli arkadaşlar, insanlar ya çok büyük darbeler alarak büyük dönüşümler yaşar çünkü dolup taşmış olan ruh sıkışıp kalmak istemez artık istemsizce değişim ortaya çıkmak durumunda kalır.

🌸Veyahut yıllarca kendisini geliştiren kişiler artık öğrendiklerini bir alışkanlık olarak yaşamlarına alarak değişir. Çünkü öğrendiğimiz her yeni bilgi bize bir şeyler katar ve bakış açımızın geniş bir yelpazeye açıldığını gözlemleyebiliriz.

🌸Diyeceğim o ki insanları değiştirmek için uğraşmak çok yorucu ve ruhsal hastalıklara bir çağrıdır. Biz ancak kendimizi değiştirebiliriz. Belki de bir noktada zaten desteğe ihtiyacı olan ve yardım alan kişiler ve dönüşmeye hazır olanlar, bunu başarabilir.

🌸Hayatınıza dahil edeceğiniz kişileri değiştiririm ben onu umudu ile lütfen uğraşmayın. Kendi frekansınıza ve hayat görüşünüze uygun bireyleri hayatınıza çekmek için eyleme geçip siz de değişim yolunda kendinize bir iyilik yapın.

Güzel insanları hayatınızda daim tutmanız dileği ile..🌿

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir