Karşıma Neden Hep Benzer Karakterde İnsanlar Çıkıyor?

Değerli dostlar, yaşam yolculuğunun uzun olması her gün bizlere bir şeyler öğretir. Biz bir karar veririz ama bir türlü hoşlanmadığımız döngüde takılı kalırız. Gün geçtikçe daha ağır bir hal alır bu döngünün süregelmesi.

Artık çareyi insanlardan uzaklaşmak ya da mesafe koymakta buluruz. Ama her nedense yürüdüğümüz yolda gittiğimiz mekanlarda bile olumsuz olayları deneyimlemek durumunda kalabiliriz. Artık bu döngüden kurtulabilirsiniz.

Hazırsanız yazının devamında sizlere bu döngüden kurtulmanın hem sebeplerinden hem de yollarından bahsedeceğiz.

Farklı Kişiler Ancak Aynı Karakterdeki İnsanları Artık Hayatımdan Nasıl Çıkarabilirim?

Ruhen ve bedenen sağlıklı bireyler olmak adına artık bir adım atmanın zamanı geldi.Şuan bu yazıyı okumanız tesadüf değildir. Çünkü kendi çekim alanınıza bu konu ile ilgili bir oluşuma etki sağladınız.

Öncelikle sakin olunuz ve inanın sakin olmak ve huzurlu olmak ile başlayabilirsiniz.Frekansınızı yükseklerde tutmadıkça düşük frekanslı insanlara denk gelmeniz çok doğaldır. Öncelikle anda kalmalı, kendinize değer vermeli ve kendi gücünüze inanmalısınız.

Dinlediğiniz şarkılar, gittiğiniz mekanlar ve konuştuğunuz kelimeler hep olumlu olmalıdır. Kendinizi olduğunuz haliniz ile kabul ederek ve kendinizi severek parlamaya başlarsınız.Gün içerisinde kendinize aynanın karşısında ne kadar güzel olduğunuzu söylemeli ve sağlıklı olduğunuz için şükretmelisiniz.

İnsanlar kötü insanlar şöyle böyle dedikçe bu kelimeleri bilinçaltınız yanlış yorumlarayak söylediğiniz şeyleri önünüze çıkartan sebepler oluşturacaktır.Sevgiyi, ilgiyi, mutluluğu ve vefayı hak ettiğinize inanmalı ve bunu kendinize defalarca tekrar edebilirsiniz.

En az 21gün ve ya dilerseniz her zaman bu telkinleri söyleyebilirsiniz.Siz kendiniz ile barışmadan kendisi ile barışık olan kişileri çekmeniz zorlaşır.Memnun olun, herşey imtihan her gelen olumsuzluk sizi sonraki aşamada daha da güçlendirecektir. Yaşam derslerini alıp artık kendinizi geliştirip, duygusal anlamda güçlendiğinizde bu döngüden kurtulmanız kolay olacaktır .

Bununla birlikte sizi seven, size iyi gelen insanların yanında yer almalısınız.Enerjisi kötü mekanlarda ve ya cimri ve fesat insanların yanından hızlıca uzaklaşınız çünkü kendi olumsuz düşüncelerini konuşmasa bile size geçirecektir.

Özgüvenli olun, sınırlarınız olsun ve neleri istediğinizi seçin.Kimsenin kuklası değilsiniz, olduğunuz haliniz ile güzelsiniz.Giyiminizi ve bakımınızı öncelikle kendiniz için yapmalısınız inanın aynanın karşısında duran kişiyi yani kendinizi bakımlı ve şık gördüğünüzde siz de mutlu olacaksınız.

Kendinizi çok ama çok sevin. Hayat boyu yanınızda olacak kişi yine sizsiniz. İç dünyanızı 🌈 gökkuşağı haline getirmenin yollarını bulun.Size iyi gelen bir aktivite bulabilirsiniz. Bir uğraş bulmanızı tavsiye ederiz.

Çok sevileceğiniz ve değer göreceğiniz nice güzel günlere.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir