Rüyaların Önemi

🌏Dünyada yaşayan miyonlarca insan, rüya görmektedir. Rüya görmeyen insan yoktur sadece rüyalar bazen hatırlanamayabilir.

😴Rüyalar konusuna ilgisi olan kişiler gördükleri semboller üzerinde düşünür ve anlamlandırmaya çalışır. Rüya yorumları adı altında sayısız sınırda bilgi kaynağına internet üzerinden ulaşmak elbette ki mümkündür ancak sorularınızın cevabı onlarda bulunmaz.

✳️Çünkü rüya, gören kişiye özeldir. Semboller, sembollerin size çağrıştırdıkları özel anlamlar vardır. O nedenle tek başınıza çoğu zaman işin içinden çıkamazsınız.

🎆Rüyaların sırlarını açığa çıkarmak için profesyonel rüya analiz uzmanlarından yardım almak muhteşem sonuçlar elde etmenize fayda sağlayacaktır.

✍️Bir rüya analiz uzmanı olarak sizlere söyleyeceğim o ki yaşam koçluğu seanslarında rüyalardan sıkça faydalanmaktayım. Çünkü bilinçdışının gizli kapılarını aralamak için hipnoz kadar etkili olan bir teknikten faydalanmamak olmazdı.

📚Seanslarda pskilolojinin iki değerli ustasının şahane rüya analiz tekniklerinden yola çıkmaktayım. Carl Gustav Jung ve Sigmund Freud Ustalarının tekniklerinin baya güçlü olduğunu söyleyebilirim. Emin olun sizin için de faydası olacaktır.

👤Kendi benlik faktörünüzün sesini duymak, kabuslarınızın son bulması için ve neleri isteyip neleri red ettiğinizi bilmeniz için bu konuyu son derece önemsemekteyim.

💻Uzun araştırmalarım sonucunda sonuç olarak Rüya Analiz Uzmanı eğitimini almış bulunup kişilere özel seanslar vermekteyim.

🎆Rüyalar konusunda bir diğer önemli konu şu ki rüyalar bir deftere yazılıp günlük olarak takip edilmelidir. Çünkü rüyaların tetikleyici unsurları, mekan ve kişilerdir.

💻✍️ Bu konularda bilgi almak için mail yoluyla websiteden seans hakkındaki bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir